Dla kogo są syropy Monin?

Wielu ludzi nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy. Część z nich pije ją, aby dodać sobie energii do działania, inni natomiast dla czystej przyjemności. Niezależnie od przyczyny warto zadbać o to, by ten aromatyczny napar był jak najsmaczniejszy.

Alternatywa dla kaw smakowych

Część osób lubi pić kawę, która zawsze jest przygotowywana w ten sam sposób, jednak nie brakuje też takich, które szukają odmiany. Właśnie dlatego popularność zyskały odmiany aromatyzowane. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że do jej produkcji wykorzystywane są ziarna kiepskiej jakości, co sprawia, że nie jest ona dobra jakościowo. Co zatem zrobić, aby pić kawę o aromacie karmelu, wanilii czy czekolady? Można sięgnąć po syropy Monin. Są to dodatki, które bardzo wzbogacają smak naparu. Dostępne są różne warianty smakowe, zarówno takie, które po prostu osłodzą kawę, jak i nieco bardziej wykwintne, jak choćby irish coffee.

Dozowanie syropów Monin jest uzależnione od tego jak słodkiego naparu się oczekuje. Dla osób chcących dodać kawie delikatnego aromatu jedna łyżeczka będzie wystarczająca, w przypadku ludzi preferujących słodkie napoje konieczne będzie dodanie większej ilości produktu Monin, może to być nawet 40 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *